3146 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 15 april 2024 -
3265 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2023 -
6213 Oljemålning
G Nilsson, signerad. Olja på duk, 35x98 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 20 januari 2020
2058 Oljemålning
G Nilsson, Timmersläde, 43x63
Såld: 300 kr
Såldes den 12 mars 2012 -
4429 Oljemålning
sign J G Nilsson, Marsfjället Åsele 1930, 47x66
Såld: 200 kr
Såldes den 26 januari 2009 -
4153 Oljemålning
J G Nilsson, Marsfjället Åsele, 1930, 46 x 64
Såld: 100 kr
Såldes den 14 maj 2007